Baca Çözümleri

Mükemmel bir şömine için doğru baca sistemine sahip olmak gerekir. Meda Şömine Baca çözümleri ile ateşin sıcak keyfini yıllarca sorunsuz yaşayabilirsiniz.

Şömine, soba ve kuzinelerinize en doğru baca çözümleri 304L ve 316L kalite şömine bina baca modülleri ile sunulur.

Baca çözümlerimizde projenize göre hem SW – tek cidarlı baca modülleri grubu hem de DW – çift cidarlı baca modülleri grubu kullanılmaktadır.

Doğalgazlı şömineleriniz için 316L hermetik (CLV) baca modülleri ile en doğru kurulum.

Tek Cidarlı Baca

SW 316 L ürün grubu, 316 L kalite paslanmaz çelikten imal edilen tek cidarlı baca sistemidir. Katı-sıvı-gaz olmak üzere tüm yakıt türleri için kullanılabilen sistem, hem kuru hem de ıslak çalışma koşullarına uygunluk göstermektedir. Sistem, EN 1856-1 normlarına uygun olup CE sertifikasına sahiptir.

Çift Cidarlı Baca

DW 316 L ürün grubu, 316 L kalite paslanmaz çelikten imal edilen çift cidarlı baca sistemidir. Katı-sıvı-gaz olmak üzere tüm yakıt türleri için kullanılabilen sistem, hem kuru hem de ıslak çalışma koşullarına uygunluk göstermektedir. Sistem, EN 1856-1 normlarına uygun olup CE sertifikasına sahiptir.

Daha çok dış cephede kullanılan DW grubu çift cidarlı baca modülleri Meda Şömine farkı ile dilediğiniz RAL kodu ile dış cepheleriniz ile uyumlu halde uygulama yapılır.

Hermetik Baca

CLV 316 L ürün grubu, 316 L kalite paslanmaz çelikten imal edilen hermetik baca sistemidir. Gazlı şömineler için kullanılabilen sistem, hem kuru hem de ıslak çalışma koşullarına uygunluk göstermektedir. Sistem, EN 1856-1 normlarına uygun olup CE sertifikasına sahiptir.

ALIŞVERİŞ SEPETİ 0