MEDA HAKKINDA

Meda 1989’dan beri faaliyet gösteren, Avrupanın şömine konusunda en ünlü ve “Dünya Markası” olmuş 20 üretici firmanın mümessilliklerine sahip, konusunda Lider ve Uzmanlaşmış bir Firmadır.

Konusunda en büyük Pazar payına ve en geniş ürün gamına sahip olan firmamız, Türkiye genelinde 25 bayisi ve deneyimli uzman kadrosuyla “Müşteri Memnuniyeti” ilkesini birinci planda tutarak, satış sonrası hizmet ve geniş seçenekleriyle kalite olgusunu profesyonelce sunmaktadır. İkiyüz modelden fazla hazne ve soba çeşidinin yanısıra, dış giydirme aşamasında müşterilerin zevk ve bütçesine bağlı olarak en uygun hazır veya özel tasarım şömine dizaynı yapılabilmektedir.

Ayrıcalığımız; ana üretici firmaların desteği ve Meda’nın 1989’dan beri süre gelen tecrübe ve birikimi sayesinde, ısınma konusundaki sorunlara alternatif çözümler üretebilecek, ürün, altyapı ve uzmanlığa sahip olmamızdır. Firmamız, bünyesindeki mimarlardan montaj elemanlarına, müşteri danışmanlarından ahşap ve taş ustalarına kadar tüm ekip için periyodik yurtiçi ve yurtdışı eğitim programları uygulayarak müşterilerimize sorunsuz ve fonksiyonel şömine hizmeti vermektedir.

Meda senelik 1500 şömine imalatı ve montajı ile daha önce satışı yapılmış şöminelerin bakım hizmetlerini yapabilecek ekip ve ekipmana sahiptir.